Svetava - čarodějnice a věštkyně

... nahlížím na situace v souvislostech a často předávám poselství karet lidem, kteří o něj požádají...

Kdo jsem

Jmenuji se Svet-ava. Moje jméno je slovanského původu, a vyvinulo se ze staroslovanského "svet" s významem "silná", "velká", případně "svatá" a slova "ava", což znamená "řeka", "voda". Svetava je jménem spojeným s vlněním řeky, silou a krásou vody.

Má duchovní cesta

Od útlého dětství jsem se zajímala o to, jak vlastně to tady na planetě chodí, snažila jsem se pochopit souvislosti... člověka jako takového, vztahy...

Získala jsem kvalitní vzdělání a zároveň náhled na různé možnosti vidění světa, lidí, vztahů, událostí... Pouze jsem neměla nástroj, jak toto všechno "uchopit vlastníma rukama".

Ale protože nic není náhoda a kdo hledá najde, objevil se učitel, který více než kdokoliv jiný mi nástroje nejen představil, ale naučil mne je také používat. 

Vložil mi do rukou systém práce s tarotovými kartami a předal mi vidění souvislostí, na které přes tyto karty je možné nahlížet.

Ověřováním systému výkladu karet, se kterým pracovali i takoví bardi, jako C.G. Jung, jsem získala náhled na možnosti, které tarotové karty nabízejí. S úctou a pokorou jim často pokládám otázky, kdy je potřeba v problému vidět i jiné možnosti, případně se na situaci podívat z jiného úhlu pohledu. 

Po počátečních malých krůčcích nyní nahlížím na situace v souvislostech a často předávám poselství karet lidem, kteří o něj požádají. Protože pouze tehdy vím, že jsou připraveni na odpovědi. 

S úctou Svetava


Pojďme se tedy vydat na cestu cest

na cestu starou jako lidstvo samo…

na cestu pochopení, poznání a změny…


...kdy Jaroslav v blahé paměti proutkař a velmistr učení nadpřirozených byl mým strýcem a děkuji tedy touto cestou i jemu za vše, co mi předal.

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím