Jak mi může magie pomoct

"Magie je esem v rukávu, toho kdo na ni věří. Většinou nemá smysl hledat alternativní řešení skrze magii, když v to nevěříme. Nemusíme být čarodějnicí, nebo se učit magickému umění, když chceme využít magické pomoci."

 

magické služby - magie

Co je to magie

Magie je pojem natolik obecný, že je velmi těžké popsat vše, co zahrnuje. Když uchopíme 4 magické pravdy – odvážit se, vědět, chtít a mlčet, tak nám dokážou poodhalit co se za magickou prací se skrytými silami skrývá. Dříve byly známé, odtrhl nás od nich modernismus, a slepá víra ve vědu a techniku. Tyto magické pravdy jsou zde volně reprodukovány pro zájemce o magii:

 

 

4 principy magie - magické pravdy

Odvážit se

Značí to, že se vůbec odvážíme pracovat s magií a duchovnem, mnoho lidí ze strachu nebo z pokory se magii vyhýbá jako čert kříži, aniž by viděli možnosti a mnoho dobrého, v čem by jim magické působení pomohlo.

Magie, jako vše, má dvě strany mince. To je bez diskuze. Je to práce s energií a silami, které můžeme použít k ochraně, léčení, zlepšení naší finanční situace, pro naklonění přízně osudu, zvýšení úspěchu v jakékoliv oblasti, nebo pomoci někomu, kdo pomoc potřebuje.

 

Život s magií je mnohdy pohodlnější, než bez ní, když jdeme hlavou proti zdi a nevidíme souvislosti

magické služby - magie

 

Z toho druhého pohledu, který má většina lidí zafixována v hlavě, za což se zasloužila především katolická církev, je zneužívání magie k negativním účelům. Mnohdy, jsem sám překvapen, kolik lidí sáhne k černé magii, jenom pro to, aby se někomu pomstila, nebo si přitáhla násilím lásku. Magie jde s dobou! Tyto věci se dějí v naší době a středověké černomagické operace, typu „aby kráva nedojila“, jsou už jen minulostí. Místo toho zhrzená partnerka bude probodávat voskové figurky, aby ublížila partnerovi, který ji opustil…

Přečtěte si o Prokletí a černé magii?

Přečtěte si o Křesťanství a magii?

 

Církve nás odpuzují od magie, jako takové a neuvědomují si, že většina pobožností je jen dalším způsobem užití magie ve světě...

 

Vědět

magické služby - magieVědět přináleží člověku, který s magií pracuje. Sebevětší talent bez vědomostí, je úplně k ničemu. Dle mého názoru, je lepší využít služeb člověka, který s magií má co dočinění, než se sami pouštět do něčeho, bez předchozího duchovního vývoje a znalostí.

Návodů na různé magické rituály a zázraky, je všude spousta, ale ne všechny jsou napsané bez chyb a nelze použít něčeho, aniž bychom nerozvířili vody někde jinde. Proto je lepší dosáhnout magických výsledků skrze někoho, kdo ví, co dělá. I v minulosti lidé utíkali k šamanovi s prosbou, protože je to snazší, než se stát šamanem.

Přečtěte si o Nebezpečí magie - proč existují čarodějnice?

Přečtěte si o Využití magie - magická pomoc?

 

Chtít

Chtít je velmi zásadní pro užívání magie. Každý magický úkon je nejlepší zvážit, popřemýšlet nad jeho následkem i nad tím, proč to, či ono chceme.

Naše přání jsou mocná, a neměli by být zmítány našimi afekty, skrytými pudy a momentálními nápady.  Ale když se rozhodneme, co chceme a bude to v souladu s naší Vůlí, tak nám nebude již nic stát v cestě k uskutečnění.

Proč jde v magii více o výsledek než o cestu? Jak působí magie ?

Přečtěte si o Magii správného rozhodnutí

 

Mlčet

Pojetí této pravdy je vykládáno různě, dle některých by umění magie mělo být skryto před veřejností, aby se zabránilo profanaci. Nemyslím si, že by magie měla být určena pouze vyvoleným.

Sdílím názor několika kapacit magického a okultního hnutí, jako je František Bardon, Jan Kefer, nebo Eliphas Levi. Mistr přijde, když je adept připraven. A magické vědy zůstanou skryty pro někoho, kdo jim nemůže porozumět.  

Mlčení je jeden z nejmocnějších způsobů, jak něčeho dosáhnout. Proto apeluji na každého, kdo chce skrze magii něco získat, ať to nesděluje zlým jazykům a hlupákům, protože každá negativní emoce dokáže rozbít náš záměr.

I když se rozhodnete využít služeb člověka, který pracuje s magií, důkladně zvažte, komu se s tím chcete svěřit.

Na co si dát pozor? Magie není bez rizika - dobrá rada čarodějnice...

 

Do magie fušují i různí podvodníci nebo neumětelové. O profanaci magie se zasloužili různí kejklíři a šarlatáni, díky kterým je veřejnost skeptická vůči magickým vědám. Na to berme zřetel.  Pomoc profesionální čarodějnice je jiná, než nabízejí věštci z televize

 

Závěrem

Magie je přirozená, byla zde od nepaměti, nebojte se využít její síly k vašemu prospěchu. Jen mějte na paměti, že ne každý rozumí všemu a že je lepší využít služeb odborníka, který se zaručí za hladký průběh provedení a s případnými problémy se dokáže vypořádat. 

V případě zájmu o magické služby mě neváhejte nezávazně kontaktovat.

Vaše Jana

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout