Vztahové léčení - karty a magie

Výklad kartet a vztahy? Jednoznačně ANO! 

Věštecké karty se používají jako nástroj pro nalezení rad a informací, na které hledáme odpovědi. K tomu, aby se vztah utvořil nebo uzdravil, je potřeba mu porozumět v širších souvislostech.

Zjištění příčin a nalezení řešení

Co se vlastně ve vztahu děje, co potížím předcházelo a jaká je perspektiva do budoucna, je nutným vhledem k tomu, aby mohla být učiněna vhodná opatření.

Největší pomocí výkladu karet je, že dokáže odhalit možné cesty a způsoby, jak vyřešit potíže a především udržet vztah v harmonii. 

Vztahová perspektiva

Výklad karet, ať již po telefonu, nebo osobně, je konzultace, během které vám je vysvětlena vztahová situace, ve které se právě nacházíte. Pomocí vykladacích karet vám pomohu pochopit, co se vlastně děje a také proč se to děje. Výklad karet velmi dobře a jednoduše ukáže řešení celé záležitosti, ale také může ukázat výhled vztahu do budoucna, tedy jistou vztahovou perspektivu.

Jaký je ten správný cíl?

Důležité pro výklad karet v oblasti vztahů je vědět, že kvalitu odpovědí určuje povaha otázek, které kartám pokládáte. Protože čím jsou otázky jasnější a jednoznačnější, tím budou přesnější odpovědi. Proto je dobré si promyslet oblasti, na které se chcete karet tázat. Na základě vámi sděleného tématu a svých zkušeností s kartami dokážu navrhnout zcela určité otázky směřující k nejlepším výsledkům, které vykladací karty mohou přinést.

Předcházení nebezpečím

Výklad z karet odpoví na otázky vztahů jak partnerských, tak rodinných, případně i pracovních. „Vztahy jsou vztahy, a je jedno, kterých oblastí se týkají… Karty prostě odpoví!“ Největším přínosem je, že karty často ukážou i možnosti vztahových “slepých skvrn”, což jsou vlastně různá zákoutí a úskalí, které ve vztahu „nevidíme“.

Díky výkladu karet můžeme být upozorněni na nebezpečí, která bychom mohli běžným pohledem přehlédnout.

V případě zájmu o výklad se na mě neváhejte obrátit.

Cena výkladu karet je 600 Kč / 45 minut. Typ věšteckých karet bude zvolen dle tématu klienta

Vaše Jana

 

 

 

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout