Geopatogenní zóny

Ačkoliv pro místa, kde jsou zesíleny energetické toky existuje řada pojmenávní např. Dračí žíly, nejčastěji bývají nazývány jako patogenní či geopatogenní zóny...

 

černá magie

Každé místo na naší planetě v sobě spojuje určitý energetický potenciál, který je určován mimo jiného spádem krajiny, specifickou lokalitou, složením půdy, podzemními prameny apod. Každý z těchto faktorů se podílí na formování energie místa. 

Geopatogenní zóny v sobě vedou zemské energie, které při vhodné konstelaci mohou ovlivnit energetické pole člověka k lepšímu (např. pocit přívalu energie).

 

Negativní energie převládají

Bohužel, na základě mých praktických zkušeností mohu potvrdit, že míst s narušenou zemskou energií je daleko více než těch pozitivních - člověka oslabují. V některých případech energie zóny může být narušena, nebo znásobena dalším křížením zón, vodních toků.

Lidská činnost má také výrazný vliv na ovlivnění energií místa, může odstínit patogenní energetický proud nebo jej posílit. Děje se to často při nějaké zásadní přestavbě terénů, nebo zemních pracích. Zemskou energii velmi ovlivňují podzemní kabely, prameny či hloubková kanalizace.

Jestliže Váš dům, či byt stojí na silné geopatogenní zóně, citliví jedinci to mohou pociťovat jako příležitostné hučení v uších, nespavost, hyperaktivitu, nebo naopak malátnost a úbytek energie.

 

Nezaměňujme tyto zóny za energeticky znečištěná, magická nebo zakletá místa (viz O prokletí místa), kde lidé také cítí úbytek energie a ohrožení.

 

Problémem je mít postel či místo, kde se zdržují lidé delší dobu, ve středu zóny. Ve spánku jsou lidé nejcitlivější a energeticky nejslabší - je potřeba si dát pozor kde spíme.

 

 

Jak se vypořádat s geopatogenními zónami

černá magieŘešením při potížích s geopatogenními zónami je především stanovení síly a směru zón a situování obydlí dle těchto vlivů. Měření se provádí pomocí virgule, nebo kyvadla. Do slabších geopatogenních zón se vkládají různé energetické spirály, které dle některých psychotroniků zastiňují jejich proudění. Osobně bych doporučovala reorganizovat vaše bydlení, pokud jím procházejí zóny a nespoléhat se na "rušiče". Nejsem úplně přesvědčena, že nějakou kovovou spirálkou či jiným podobným předmětem, který můžete již běžně zakoupit v obchodech s duchovní tématikou, lze vyrušit působení zóny na vaše tělo.

Z krátkodobého hlediska problémy sice nemusí být zjevné, z dlouhodobého hlediska může docházet k oslabování organismu a vzniku chorob.

černá magie

Prvním krokem při zjištění energetické zóny v ložnici je vzdálení postelí co nejdále od středu zóny. Ve slabších geopatogenních zónách stačí otočit se na posteli, aby hlava byla dále než nohy. 

Jestliže nelze reorganizovat postavení bytu, abyste se nemuseli zdržovat v patogenních zónách, doporučuji zařadit do svého životního stylu přiměřené techniky na doplnění životní energie. 


Potřebujete pomoci s diagnostikou energií vašeho obydlí, duchovní očistou nebo harmonizaci magických energií prostoru? Neváhejte mě nezávazně kontaktovat.

Vaše Svetava

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout