Harmonizace magických energií prostoru

Vše je o energiích, jen záleží, z jakého pohledu se na ně podíváme. ..


Kdekoliv na zeměkouli můžeme vyladěním toku energií dosahovat jejich správného směrování a tím také můžeme zharmonizovat prostor a plynutí energií v něm.

Je jedno o jaký prostor se jedná. Může to být prostor pracovní, ale také prostor, kde žijeme, kde jsme doma. Oba tyto prostory jsou pro nás důležité, protože se v nich trávíme značnou část našeho života.

Magie, která ovlivňuje fungování prostoru, spočívá v magických metodách a využívání magických pomůcek, předmětů a symbolů, kterými dokáže usměrňovat proudění energií.

 

 

Kvalita magických energií prostoru

černá magie

Magie ovlivnění prostoru dokáže uvolňovat energie blokované, zpomalovat energie turbulentní a usměrňovat energie nevýrazné. Dokonce dokáže přitáhnout do prostoru energie chybějící.

Pokud budou energie plynout ve správných směrech a ve správné kvalitě, začne prostor fungovat jako "magický prostor". To znamená že v místech, kde budu magické energie harmonické se nám bude dařit. Snadněji dosáhneme finančního blahobytu, vztahových zlepšení, nebo i ovlivnění zdravotních potíží. Stejně tak magie prostoru dokáže správně nasměrovat rodinné vztahy a předcházet neshodám.
 

 

Magická ochrana prostoru a osob

Další velmi důležitou kvalitou magie zaměřenou na ovlivnění okolí, ve kterém žijeme, je zabezpečení prostoru domu, kanceláře, případně jakékoliv pracovny. Na to se často zapomíná, většinou lidé chtějí určovat energiím, co mají dělat a kam mají proudit, ale naprosto zapomenou na to, že je neméně důležité daný prostor chránit před energiemi zvenčí.

 

Lidé věnují málo času, úsilí a energie vlastní ochraně, chtějí ihned magicky ovlivňovat velké množství věcí, dokonce i osob, ale zapomenou, jak jsou sami zranitelní, pokud se účinně nechrání. Velmi často se s tím setkávám…

 

Moje práce je z velké části o léčení výše uvedených "zranění", často velmi závažných. A tato magická zranění se mohou stát pouze tehdy, když magická ochrana je špatně vybudována, v nejhorším případě, když na ni člověk vůbec nemyslí. Pak mohou být škody katastrofické a člověk se diví, co vše se mu mohlo přihodit…

černá magie

 

V čem magická ochrana prostoru spočívá

Prvním úkonem magie prostoru je právě jeho ochrana a tím vlastně ochrana osob, které daný prostor obývají. Pomocí jednoduchých magických úkonů a technik můžeme dosáhnout zásadního rozdílu ke zlepšení. Prostor vždy funguje tak, jak je nastaven a uspořádán. Často však není dostatečně vyladěný a zharmonizovaný, takže se v něm lidé necítí dobře a intuitivně cítí, že tam "něco chybí".

Magie fungování prostoru je velmi rychlým řešením, které se velmi brzy dokáže pozitivně projevit.

Máte-li zájem o magickou diagnostiku nebo harmonizaci vašeho domu, bytu či pracovny, neváhejte se na mě obrátit

Vaše Jana

 
vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout