Posvěcení talismanů a amuletů

Talisman? Amulet? Jak se v tom vyznat? ... Jednoduše.

 

TALISMAN – kousek magie pro štěstí

magické služby - magieTalisman je vždy nějaký předmět s posvátnou silou – může to být i přívěšek, který máme proto, aby nám nosil štěstí, lásku, peníze, aby nám pomohl být sebevědomější a úspěšnější.

Záleží, co od talismanu očekáváme a proč si jej pořizujeme. Může to být v podstatě cokoliv – hračka, šperk, kámen, případně nějaký peníz, třeba i stará mince.

Talisman je, jednoduše řečeno, k tomu, aby svému nositeli přinášel štěstí.

Někdy máme talisman pro sebe, jindy jej věnujeme někomu, na kom nám záleží – všichni známe přece čtyřlístek pro štěstí, podkovu nade dveře, případně andílka pro ochranu domu. Toto všechno jsou talismany.

 

 

 

AMULET – ochranná čarodějná věcička 

magické služby - magieAmulety jsou určeny "pro ochranu". To znamená, že úkolem amuletu je chránit naši osobu proti nepřejícím lidem, proti negativním energiím, proti vědomým i nevědomým magickým útokům – proti uřknutí, prokletí, zlým silám apod.

Amulet by měl být zhotoven nejlépe z přírodního materiálu, velmi vhodné jsou kameny, které se dají vybrat jednak v souvislosti se znamením zvěrokruhu, ve kterém je dotyčná osoba narozena.

Dále mohou být vybrány podle toho, jakou ochranu nositeli mají zabezpečit. To chce samozřejmě již trochu vědomostí a zkušeností, aby daný amulet byl v souladu jednak s člověkem, který jej bude nosit, a jednak s požadavky, které jsou na amulet kladeny.

 

 

Magické posvěcení talismanu či amuletu

magické služby - magieJe velmi dobré talisman, a zvláště amulet nechat odborně magicky posvětit a "zapnout" jej.

Jde o vložení magického záměru do daného předmětu v rámci zesílení a správného nastavení energie, která je jiná u talismanu a jiná u amuletu. Pokud se energie do talismanu nebo amuletu správně vloží, získávají na síle a jejich účinek je několikanásobně větší.

 

Profesionálně začarovaný amulet nebo talisman je esem v rukávu toho, kdo je nosí.

 

Člověk často nosívá po kapsách drobnosti, které jsou mu drahé a které intuitivně považuje za své pomocníky. Je možné právě tyto předměty pomocí správného nasměrování energie povýšit na zářivé nositele štěstí a vytvořit z nich velmi dobře fungující talismany.

Stejně tak je možné například z kamenů a kamínků, které často nacházíme na různých místech (a nevíme proč je prostě dáme do kapsy), vytvořit silné ochránce před úskalími dnešního světa. Je možné z těchto předmětů vytvořit vhodným působením kvalitní ochranné amulety.

 

Lidmi je svěcení talismanů od čarodějů, kněží a šamanů často vyžadována. Proč tomu tak je? Lidé ze své hlubinné zkušenosti vědí, že takto ošetřené talismany a amulety lépe fungují.

 

 

Jak si nechat talisman posvětit

magické služby - magieTuto službu prováním osobně rituálním způsobem. Svěcení na dálku je také možné, ale osobní kontakt čarodějnice s předmětem zajistí mocnější zesílení energií talismanu nebo amuletu.

Po domluvě s klientem se domluvíme na doručení předmětu, který má být posvěcen – nejjednodušší cestou je předmět poslat poštou, já jej převezmu a provedu nad ním rituál. Zpět se talisman nebo amulet k zákazníkovi dostane opět poštou, ale již magicky ošetřený a včetně "návodu k použití", jak o něj pečovat a využívat na plno jeho sílu.

 


 

Máte-li zájem o posvěcení vašeho oblíbeného předmětu, nebo jen chcete mít rituálně posvěcený talisman pro štěstí nebo amulet pro ochranu před temnými silami, neváhejte mě kontaktovat. 

Cena posvěcení talismanu či amuletu je 1 500 Kč.

Vaše Svetava

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout