Magie správného rozhodnutí

 

Jak může být každodenní rozhodnutí magické,  jak může být magie každodenní?

magické služby - magie

 

Magie každodenního života

Zdá se, že každodennost a magie jsou pojmy, které se vylučují, ale není tomu tak. Magie je dle definice uměním a vědou, jak dosáhnout změny v souladu s vůlí. Co to ovšem znamená?

Lidé si většinou představí mága jako někoho, kdo v černé kápi mává kouzelnou hůlkou, v křišťálové kouli spatřuje minulost i budoucnost světa či jeho obyvatel. Ztráceje se v kadidlovém kouři pronáší kouzelné formule za účelem dosažení nemožného... Ano, i taková magie může být…

Magie může ale být i jiná a leckdy jednodušší, než si myslíme – touto magií je magie každodenního života. Člověk prochází životem přes každodenní opakující se činnosti, a právě ty je možné využít každodenní magií ve prospěch změny. Naše vůle – pevné rozhodnutí a vhodná volba dokáže učinit vskutku magickou změnu i bez kouzelného proutku.

 

magické služby - magie

O co vlastně jde? Představme si, že právě procházíme v životě obdobím, které je velmi náročné. Ať jsou to vztahy, práce, zdraví, musíme činit rozhodnutí… Naše kroky a způsoby řešení uvedených oblastí se zrcadlí v duchovním světě a my jim buď dodáváme energii, nebo je rozbíjíme.

 

Fungování magie

Takzvanými dobrými rozhodnutími posilujeme naši dobrou budoucnost, kterou si utváříme. V opačném případě můžeme špatnými kroky jít proti svému dobru a utvářet zlé.

Správně provedený výklad karet dokáže poměrně přesně ukázat možné nejpravděpodobnější cesty kterými můžeme dojít k našemu cíli. Výběrem vhodné cesty dokážeme učinit nejen změnu cíle ke kterému bychom chtěli dojít, ale i mnohem více. Výklad karet může především ukázat, jaké jsou nejvhodnější způsoby, jak jít dobrým věcem naproti a jak se špatným okolnostem co nejvíce vyhnout.

Každý člověk má moc měnit svůj život. Neznalost možných cest přináší to, že místo příjemné cesty jdeme trnitou, a v případě potíží nedokážeme včas změnit směr.

 

Chcete-li pomoci v rozhodování, neváhete mě kontaktovat.

Vaše Jana


 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout