Výklad karet na dálku - přes telefon, Skype, písemný

Vždy se snažím přizpůsobit výklady potřebám klientů, nebojte se nezávazně napsat, rád Vám pomohu.

 

Výklad karet přes telefon

Jedná se o klasický výklad karet na dálku, kdy se klient ptá na otázky karet a zároveň smůže v průběhu výkladu dotazovat, reagovat na věštbu a doptávat se na další dotazy.

Výklad lze provést přes telefon, kdy klientovi zavolám v předem domluvený čas. Klient neplatí nic navíc, pouze stanovenou částku za výklad.

Cena výkladu je 450 Kč za 45 minut.


Výklad karet přes Skype

Tento výklad karet je stejný jako u výkladu přes telefon, pouze je prováděn přes Skype, mluvenou formou přes mikrofon u počítače.

 

Cena výkladu je 450 Kč za 45 minut.


Písemný výklad karet

Písemný výklad karet je vhodný pro dotazy dlouhodobého charakteru, na dotazy a otázky které chcete vědět a v budoucnu si je ověřit. Tím, že máte výklad již zpracovaný v písemné podobě, můžete si ho vytisknout a kdykoliv se na něj podívat.

Písemný výklad karet využijte pro konkrétní a jasné dotazy, protože nemůžete na něj v průběhu vykládání reagovat. Jestli řešíte nějakou krizi a chcete poradit a doptávat se, raději využijte výklad karet po telefonu, nebo přes Skype. 

Rozsah písemného výkladu je cca 2 x A4, záleží na počtu Vašich dotazů. ideální počet otázek je mezi 2-5 dotazy. Možno vyložit i na víc otázek, záleží pouze na domluvě. 

Cena písemného výkladu je 450 Kč

 


Objednávka výkladu karet

 

Datum a čas, kdy by se Vám výklad nejvíce hodil.
V nejbližší době budete kontaktováni s vhodnou nabídkou výkladu.
 
vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout