Kdy magické služby (ne)pomohou

Cílem magických služeb, které poskytuji, je vždy pomoci člověku, udělat pro něj maximum. Úspěšnost však není - a nemůže být - stoprocentní.

 

Podobně jako lékaři se vždy nepodaří vyléčit pacienta nebo právník není vždy úspěšný při obhajobě klienta, ani magické služby vždy nepřinesou žádaný výsledek. Proto je dobré vědět, v jakých případech je úspěšnost pravděpodobnější, kdy je možná lepší hledat jiné prostředky a na co si obecně musíme dát pozor.

 

 

Jaké problémy s magií můžou nastat

Pojďme si nejdříve říct, jaké záležitosti můžou výsledek magických služeb blokovat. V zásadě se jedná o následující:

magické služby - magie

Záměrné blokování působením jiné osoby

Může se stát, že někdo brání, aby se to dařilo, a rozrušuje naše magické působení. Tento problém však v současnosti nebývá příliš častý.

Člověk je "silný" a není možné na něj působit

Pokud klient chce, abychom působili na jiného člověka, a tento člověk má integrovanou osobnost, je těžké ho ovlivnit. Tento typ magického působení s trochou nadsázky však spadá pod černou magii (pokud působíme na druhého člověka bez jeho vědomí). Jestliže ostatní lidé jsou předmětem našeho zájmu, např. kouzla lásky, jedná se o smíšené působení, takže se o temné praktiky nemusí vůbec jednat. Problematika etiky v magii je stará jako magie sama, viz. Co je to černá magie.

 

Působení proti vůli někoho jiného

Tento případ je podobný jako předchozí a často se vyskytuje u kouzel lásky. Nutit někoho, aby nás miloval, není příliš možné; kouzla můžou přinést dobré krátkodobé výsledky, ale pro dlouhotrvající efekt je potřeba stavět na existujících základech. Dobře se proto pracuje se vztahy, které jen potřebují posílit, odehnat negativní vlivy, zenergetizovat a dodat tu správnou konstelaci. Láska nejde vyčarovat.

 

Pochyby

Pravděpodobnost úspěšnosti se snižuje, pokud člověk není přesvědčen o svém cíli a o prostředku, jaký volí. Jestliže ke mně klient přijde s tím, že „na tyhle věci moc nevěřím, ale můžeme to zkusit“, tak je nutné zvážit, zda opravdu stojí za to pouštět se do magických služeb. V takovém případě nemůžeme dodat kouzlu ten správný magický náboj.

 

magické služby - magieVliv dalších lidí

Zlaté pravidlo zní: mlčet o magii, kterou provádíme, udržet to jako tajemství mezi klientem a vykonavatelem. Sdílení záměrů s přáteli, rodinou apod. zmenšuje pravděpodobnost úspěchu. I když tito lidé myslí na naše dobro, vnášejí do procesu vlastní názory a emoce (případně pochyby), které můžou rozbít náš záměr a působení rozrušit.  

 

Osudové, magické, karmické záležitosti

Jak vždy upozorňuji klienty, některé věci se jednoduše nemají stát a nemá proto příliš cenu se o ně snažit. Kvůli zjištění, jestli je možné záměr zrealizovat a jestli budou přínosem, je dobré používat věštecké prostředky. Je však pravdou, že víra hory přenáší a v magii to platí dvojnásobně...

 

 

Kdy bývají magické služby úspěšné

 

Jsme si jisti svým záměrem

Pokud si jsme jisti tím, co chceme, dokážeme vložit do záměru správný náboj. Energie proudí, protože jsou v souladu s naší vůlí. Záměr přitom nemusí být „dobrý“ z morálního hlediska, může být sobecký, ale subjektivní přesvědčení zvyšuje pravděpodobnost uskutečnění.

Jsme si jisti prostředkem

Nejúčinnější jsou magické služby v případech, kdy už jiný způsob není a klient je závislý na svém záměru. Tehdy magie otevírá cestu k jeho naplnění.

Jdeme magickému záměru naproti

Toto pravidlo je tím nejdůležitějším, co bychom si o této záležitosti měli pamatovat. Magie nejlépe působí, pokud má živnou půdu, pokud může na něčem stavět. Např. těžko docílíme vzniku vztahu, pokud klient nikam nechodí a nevyvíjí v tomto směru žádnou aktivitu. Podobně s malou pravděpodobností docílíme vztahu s kolegyní, o kterou klient tajně usiluje, pokud se navenek tváří, že o ni nemá zájem.

Magické služby tedy mohou být velmi úspěšné. Musíme však věnovat pozornost tomu, zda se na konkrétní problém hodí, zda jsme o tomto cíli přesvědčeni a zda věříme v jeho uskutečnění. A hlavně, musíme jít svému záměru naproti. Magie nám dokáže otevřít dveře, posunout nás správným směrem, působit příznivě v náš prospěch. Samo se ale nikdy nic nestane, magie za nás nemůže všechno vykonat. Je nutné aktivně jít za našim cílem.

 

Osobně při své práci vždy před odsouhlasením "zakázky" ověřím skrze věštecké prostředy, zda je vhodné magii použít.

Jestliže máte pocit, že vám magie může pomoct, neváhte mě kontaktovat.

Svetava

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout