KURZ: Vykládání s kartami Ivy Hüttnerové

"Prostě se naučíte vykládat karty"

 

O kartách Ivy Hüttnerové

Práce s těmito kartami je specifickou záležitostí, jak pro splynutí několika karetních systémů dohromady, tak paradoxem, že s nimi málokdo umí pracovat.

Krásné karty nakreslené malířkou Ivou Hüttnerové se těší velké popularitě, ale velmi málo lidí s nimi umí pracovat a ještě méně lidí vede semináře věnované tomuto tématu. Pokud vím, v ČR jsou pouze dva lektoři, pro práci s těmito kartami.

Při výuce je kladen důraz na porozumění symbolice, čtení významů přímo z karet a používání intuice při vytváření kombinací. Kurz je koncipován do 7 lekcí, kde s kartami Ivy Hüttnerové pracujeme. Jedná se o intenzivní dálkový kurz přes Skype, nebo přes telefon (skrze neplacenou linku a neomezené volání).

 

O kurzu vykládání s kartami Ivy Hüttnerové

Účastník kurzu se v sedmi intenzivních lekcích dozví vše podstatné o 32 kartách, správně jim klást otázky a interpretovat výklad. Tento kurz slouží jakási základna pro všechny, kdo tyto karty má a chce se jim naučit porozumět a nejenom významům, ale především kombinacím karet.

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta ke kurzu, které jsou výbornou pomůckou do začátků vykládání karet.

Každá lekce je věnována jednomu okruhu karet, úrovni, pod kterou spadají a konzultaci o speciálních výkladech (na lásku, na práci, na zdraví, na typologii osob, obecný výklad, na finance apd.)

 

Co se na kurzu vykládání karet naučíte?

  • Porozumíte jednotlivým významům karet
  • Poznáte princip vykládání karet
  • Naučíte se správně klást otázku
  • Porozumíte symbolům na zakreslených na kartách
  • Mnoho druhů výkladů (výklad na vývoj situace, velká devítka, výklad na tři karty, denní výklad, partnerský výklad, výklad Zvířetník – na celý rok)
  • Možnost vyzkoušení výkladu „naostro“ cizím lidem
  • Obdržíte skripta ke kurzu a certifikát o absolvování

 

Výhoda

Oproti konkurenci do tohoto systému nevnáším vlastní významy, ale držíme se původní symboliky zakreslené v kartách. V budoucnu udržuji vztahy se svými žáky, takže i po absolvování kurzu můžete se mnou konzultovat případné nejasnosti, nebo naopak se podělit o své zážitky z výkladů.

Další výhodou je možnost vyzkoušení si výkladu „na ostro“, kdy ke konci kurzu můžete vyzkoušet, jaké to je vykládat karty cizímu člověku. Samozřejmě výklad bude probíhat pod mým dohledem, kdy nebudu vstupovat do rozhovoru vykladač-klient. Ke konci obdržíte zhodnocení, které nemá vliv na úspěšné dokončení kurzu vykládání s kartami Ivy Hüttnerové.

 

Cena kurzu je 3500 Kč

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout