Písemný výklad karet

Výhody písemného výkladu

Písemný výklad karet je vhodnou formou pro ty, kteří se chtějí v budoucnu vracet k výkladu a porovnávat realitu s výkladem. Velkou výhodou je, že dostanete objektivně napsaný výklad, do kterého nezasahujete a nemusíte si dělat poznámky, které mohou být subjektivně zabarvené.

Otázky pro písemný výklad je potřeba vybírat co nejkonkrétnější, protože čím konkrétnější otázku položíte, tím konkrétnější odpověď dostanete. Na druhou stranu, vhodný vykladač dokáže i obecnou otázku přeformulovat do podoby, aby se klientovi dostalo co nejsrozumitelnější odpovědi. 

Důležitá doporučení, či zásadní pasáže v textu jsou zvýrazněné, aby se klient na dané věci zaměřil. 

"Nevýhody" písemného výkladu

Nevýhodu písemného výkladu je, že během výkladu nemůžete reagovat na to, co karty říkají. Proto písemný výklad karet nelze pojmout jako „terapii“,  kdy bychom během výkladu se snažili přijít na příčiny problémů, či zvažovat jednotlivé otázky, jak najít řešení.

Rozsah písemného výkladu karet

Rozsah písemného výkladu karet je ideální na 3-5 otázek,standardně je výklad karet zpracovaný na min. dvou stánkách formátu A4. Nicméně jde především o kvalitu a srozumitelnost výkladu karet, takže jestliže je možné odpovědět na otázku jasně a pochopitelně, nemá smysl vytvářet slovní výplň. Jsem vždy otevřena udělat všechno pro to, aby klient porozuměl odpovědím a poselství karet mu bylo ku prostpěchu. 

V případě, že máte více otázek, na které se chcete v písemném výkladu zeptat, můžeme se domluvit a za zvýhodněnou cenu do výkladu nějaké otázky přidat a tím pádem zvýšit rozsah výkladu.

Výběr otázek pro písemný výklad

Nemusíte mít strach, že byste si špatně zvolili otázky. Úplně postačí, když mi sdělíte témata, nebo problém, na který chcete znát odpověď, společně vymyslíme ideální otázku, kterou položíme kartám.

 

 

Cena písemného výkladu karet je 450 Kč

 


Objednávka výkladu karet

 

Datum a čas, kdy by se Vám výklad nejvíce hodil.
V nejbližší době budete kontaktováni s vhodnou nabídkou výkladu.

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout