Talisman lásky pro ženy

Talisman lásky je talisman, který je naplněn ingrediencemi (byliny, pryskyřice, dřeva, kovy a esence), které korespondují s daným cílem. Cílem tohoto talismanu je přivolávat lásku, přátelství, vzbuzovat zájem u opačného pohlaví, zvyšovat ženský půvab, přinášet vášeň a dodávat Vaší osobě jiskru. Zdůrazňuji, že použití konkrétně tohoto talismanu je pouze pro ženy, protože svým složením upoutává pozornost mužů a zvyšuje ženské energie.

Planetárně tento talisman koresponduje s planetou Venuší, což je planeta lásky. Její kvality upravují vibrace Vašeho života a okolí k milostným, vztahovým a příjemným prožitkům a situacím. Entita, pod kterou spadá tento talisman je archanděl Anael (nejedná se o Faustovského démona Anaela, ale o andělskou entitu). Kvality této vyšší bytosti posilují talisman a přinášejí kýžený úspěch v milostných záležitostech.

Proč talisman

Talisman je nejvhodnějším a nejjednodušším způsobem, jak získat lásku. Nejedná se ani o kouzla lásky, které ovlivní daného člověka, aby proti vlastní vůli někoho miloval. Mimochodem kouzla lásky tohoto typu se řadí do temné magie. Z tohoto důvodu talisman nelze zneužít k nechtěnému ovlivňování apd. tak nemusíte mít strach z nějaké karmické zátěže.

Talisman může být vytvořen s univerzálním záměrem, nebo se orientovat na určitého partnera. Jelikož záměr není vyvolat u opačného pohlaví poblouznění a neupřímnou lásku, ale upozornit na sebe a vytvořit vhodnou situaci pro vytváření nových vztahů, milostné záležitosti apd.

Využití

Jestliže hledáte vztah, je ideálním talismanem pro Vás. Prostým nošením talismanu k sobě začnete přitahovat „záležitosti lásky“ a duchovní vibrace, které talisman vydává budou nápomocny k milostným záležitostem.

Další využití talismanu je když chcete vzbudit chtíč a zájem u opačného pohlaví, abyste na sebe upozornila.

Použití

Talisman rozbalíte, když budete chtít využít jeho moci. Není vhodné ho mít vybalený pořád, ideální je si ho vzít na rande, na párty, do společnosti více lidí, ale i v práci je možnost nalézt nový vztah. Ohledně jeho nošení dostanete podrobný návod a typy jako ho maximálně využít.

Cena Talismanu lásky je 1500 Kč

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout