Na co se ptát karet

Karet se můžete zeptat na cokoliv, věci minulé, přítomné i budoucí. Velkou výhodou je, že lze získat odpovědi i na události, které by se mohli případně stát, když něco uděláte, nebo naopak neuděláte... Jsou pro nás vhodný pomocníkem, když nevíme co bychom měli udělat a když chceme odhalit případné následky našeho jednání.

Jako příklad uvedu situaci, kdy něco chceme, ale nevíme jak toho dosáhnout. Nebo když máme strach z následků, které můžeme vyvolat. V tomto případě je vhodné ptát se karet na jednotlivé alternativy. Karty nám odhalí budoucí jevy, ke kterým nemusí dojít, respektive můžeme se vyhnout problémům, dříve než nastanou.

Příklad dotazů partnerské problematiky na karty:

„Co mám udělat pro to, abych dosáhla harmonického vztahu s tímto partnerem?“

 „Když mu vyznám lásku, jak bude reagovat?“

 „Když nebudu dávat najevo své city, jak bude reagovat?“

 „Když se ho zeptám, co ke mně cítí, jak bude reagovat?“

Jak se ptát karet

Karty Vám neodpoví na otázky typu ANO x NE. Ale ze zkušenosti vím, že skoro každou otázku lze položit ve formě teze a antiteze. Nemusíte si lámat hlavu jaké otázky kartám položit, aby to bylo správně. Během výkladu společně vymyslíme ideální dotaz, aby Vás karty odpovědí uspokojily.

Chceme-li se dozvědět cokoliv, na co se dá odpovědět pouze ANO-NE, přeformulujme otázku

Př. Jsem těhotná? Přeformulujeme na otázku: Já a těhotenství?

Miluje mě? Přeformulujeme na otázku: Jaké jsou jeho city ke mně?

Propustí mě z práce? Přeformulujeme na otázku: Jak se mi bude dařit v pracovní oblasti? Nebo položíme otázku ve stylu  „Já a výpověď“

Další otázky které můžete použít jako alternativu: Co mi přinese když…? Proč se mi děje…? Co je příčinou…? Jaký má smysl, že…? Jak se bude vyvíjet…? Co… cítí ke mně? Já a přijímačky na VŠ? Jak mě vidí …? Co ke mně … cítí?

Na co se karet neptat?

„Kdy a jak umřu, a umřu?“ „Zemřu přirozenou smrtí?“

Ne, že na tyto otázky nelze odpovědět, ale je nevhodné zjišťovat odpovědi na podobné otázky. Především z důvodu, že nepřinesou nic dobrého ani konstruktivního. 

Shrnutím lze konstatovat, že správný výklad by Vám měl dát odpovědi k vašemu tématu: o příčinách, současném stavu, pozitivních i negativních vlivech, předpokládané budoucnosti a především cestách, jak předejít případnému negativnímu vývoji.


Objednávka výkladu karet

 

Datum a čas, kdy by se Vám výklad nejvíce hodil.
V nejbližší době budete kontaktováni s vhodnou nabídkou výkladu.

 

*Osobní výklady z kapacitních důvodů nejsou možné - nejlepší volbou jsou výklady po telefonu nebo písemné. 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout