Talisman ochrany - Síla čtyř archandělů

Jedná se o talisman, který v sobě slučuje princip čtyř - archandělů, živlů, světových stran apd. Archandělé patří mezi nejvyšší dobré bytosti.

 

Kvality čtyř archandělů

Před každým magickým rituálem se přivolávají kvality čtyř archandělů a jejich kvality. V tomto jedinečném talismanu, který slouží především jako silná ochrana před nagativními a nepříjemnými věcmi, dostanete vše pohromadě. 

Archanděl Rafael - léčí a pečuje o naši duši

Archanděl Michael - ochraňuje před zlem

Archanděl Gabriel -  dodává sílu a ochranu

Archanděl Uriel - varuje nás před negativními věcmi

Podoba talismanu

Talisman je zhotoven z posvěceného vosku, ve kterém jsou zakomponované magické pečetě těchto archandělů. Vosk je nasycen fluidickým kondenzátorem, který v sobě podrží účel, ke kterému byl stvořen - ochraně a zažehnávání negativity. Celý talisman je umístěn ve skleněném nosiči, nebo plastové krabičce, aby se zabránilo jeho poškození. Záleží na klientovi, v jaké podobě chce talisman zhotovit.

 

Využití talismanu

Talisman Síla čtyř archandělů lze využít k jakékoliv ochraně, přivolání síly v nouzových situacích, nalezení opory, hledání zdaru, přivolání pomoci apd. Je důležité si uvědomit, že kvality těchto archandělů jsou pozitivní, tudíž je lze využít k jakémukoliv účelu, kde potřebujete pomocnou ruku. 

 

Zacházení s talismanem Čtyř Archandělů

Nejedná se o žádný masově vyráběný talisman, nebo průmyslově vyražený symbol do nějakého kovu. Talisman je mocný, a posvátný magický předmět, se kterým by mělo být tak zacházeno. Důležité je se o talismanu nikde nešířit, nevystavovat ho a nepřenechávat k užívání ostatní. Přesný postup péče o talisman dostanete jako součást magického talismanu. 

Cena Talismanu čtyř archandělů je 1500 Kč

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout