Talisman štěstí

O talismanu štěstí

Tento talisman je magicky zhotoven a požehnán k danému účelu. Je naplněn několika solárními kondenzátory, které planetárně korespondují s planetou slunce, souhvězdím lva a pozitivní entitou ze solárního ranku, jež má ve své kompetenci přinášet štěstí.

Požehnání a magická aktivace zaručují vyšší funkčnost talismanu. Talismany „z obchodu“ až na výjimky jsou zhotovovány a vyráběny masově, bez nějakého duchovního kontextu. 

Nejedná se o masovou výrobu talismanů, každý talisman štěstí je originál, proto jeho výroba trvá min. 7 dní.

 

Využití

Když talisman rozbalíte, bude Vám přinášet štěstí, úspěch a přízeň ve všech činnostech, které s talismanem budete dělat. Pomůže vám překonat těžké zkoušky nejen ve škole, krize, neúspěch apd. Dodá Vám štěstí i v největších krizových situacích. Doporučuji ho mít při sobě při každé důležité události – soudní řízení, maturita, finanční vyrovnání, velký zdravotní zákrok apd.

 

Dobíjení

Talisman funguje jako baterka, která Vám bude přinášet štěstí. Samozřejmě při častém užívání dojde k oslabení talismanu – „vybití“, stejně jako u baterky. Sami poznáte, kdy jste již vyčerpali jeho sílu. Většinou vydrží bez magického nahuštění cca 7 velkých použití.

Doporučuji tento solární talisman dobíjet před každou důležitou událostí. Jeho sílu můžete obnovovat vystavováním na slunci. 

 

Podoba talismanu štěstí

Jedná se o lahvičku, naplněnou výše zmíněnými „kondenzátory“ – věcmi, které v sobě nesou sílu přinášet štěstí. Je uzavřená a zapečetěná včelím voskem. Tento talisman dostanete zabalený v látkovém pytlíčku, který zabraňuje jeho energetické vyčerpání, nebo znečištění.

černá magie talisman štěstí

Cena talismanu štěstí je 2.500 Kč

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout