Magická přitažlivost a posedlost

To, že duchovní síly ovlivňují materiální svět není ničím novým. Magická přitažlivost funguje oběma směry. Jak se chováme v materiální rovině, tak ovlivňujeme duchovní svět. Nemusíme provádět magické rituály, abychom působili na astrál…

 

 

Princip magické přitažlivosti

magické služby - magieŘíká se, že kdo s čím zachází, taky tím schází. V magii toto pravidlo platí oběma směry.

Když se do něčeho ponoříme a věnujeme tomu energii, tak to na nás také zpětně působí.

Funguje to tak, když se obklopujeme úspěšnými lidmi a hezkými věcmi, je tu vyšší pravděpodobnost, že se bude dařit i nám. Jsme totiž v myšlenkovém módu úspěchu, takže přivoláváme blahobyt i v duchovním světě. Naše okolí a náš život by měly vyjadřovat to, jací chceme být a co chceme, aby se s námi dělo.

Když ve svém životě řešíme chudobu a stane se naší ctností (i třeba jako dobrovolníci v sociální sféře pracující s bezdomovci apod.) fyzicky se s tímto tématem spojujeme. Bude více pravděpodobné, že budeme mít podobné problémy a peníze se od nás budou držet stranou.

 

Když se necháme posednout

magické služby - magiePokud se budeme vyžívat v ponuré hudbě, oblékat se v emo stylu a obklopovat se předměty se smutnou tematikou, něco nám to přinese. Je velmi pravděpodobné, že i do našeho života tato síla začne vstupovat.

Deprese a sebepoškozování mají v duchovním světě své místo a téma smutku a smrti se v našem životě stane opravdovým.

Paradoxně řada lidí si na různý styl zpočátku jen hraje, časem je pohltí a dojde opravdu k posedlosti.  

 

Doporučení čarodějnice

V kontextu obrany proti černé magii a prevence vůči zlým silám by to znamenalo nevystavovat se zbytečně prostředí, které souvisejí s neštěstím a negativními emocemi.

Jestli jsem duchovně oslabeni, doporučuji se nedívat se na horory a morbidní detektivky, nepřicházet do styku se zbraněmi, číst si o tragédiích apod.

Naopak tím, že naše okolí budeme harmonizovat laskavostí, láskou a příjemnými věcmi, nebude prostor k tomu, aby se nás temné věci držely. Opět jsme u pravidla, že „jak dole, tak nahoře“, tzn. fyzický svět se odráží v duchovním světě.

 

 

Příklad nevědomé posedlosti z magické praxe

magické služby - magie

Prováděla jsem magický rituál za účelem požehnání a ochrany domu. Kromě zadavatelky v domě bydlel také její partner. On s magií neměl nic společného.

Provedla jsem rituál, ale začaly se vyplavovat temné síly, jako kdyby byl dům naplněn nějakým zlem. Magicky jsem zlo zažehnala, bylo to pro mě překvapivý a dost silný zážitek.

Když jsem to řešila se zadavatelkou, řekla mi, že její partner má v bytě místnost vymalovanou na černo a plakáty skupin s lebkami, černý kalich a podobné věci, které jsou normální u fanoušků metalu. Jednoduše řečeno, byl fanoušek metalové hudby, která pro něj byla dost zásadní.

Při hlubším zkoumání jsem zjistila, že ačkoliv on magicky nepracuje, démonické vlivy na něj působí. Trápí ho nemoci, nemá energii, trpí černými myšlenkami je přecitlivělý.

 

Diví se ještě někdo, že když připravíme příbytek temným silám, tak se k nám nastěhují?

 


 

V případě dotazů nebo nejasností mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám pomohu.

Vaše Jana

 

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout