Rituální balíček – Štěstí a úspěch

Všechny magické balíčky jsou vyrobeny ručně a sestaveny v souladu s magickými poznatky, aby bylo dosaženo maximálního magického efektu. Zakoupením magického balíčku získáváte originální magické ingredience a předměty, které jsou zhotoveny profesionální čarodějnicí.

 

K čemu magický balíček slouží

Magické balíčky připravené čarodějnicí pro klienta, aby provedl magický rituál ke své potřebě, jsou starodávnou a celosvětově rozšířenou praktikou, která se těší své popularitě od Itálie až po Haiti. 

Zářivě žlutá barva a magický náboj balíčku Štěstí a úspěch v sobě spojují vazbu na sluneční magii a magii světla. Slunce je životodárnou hvězdou, která má moc spálit vše nečisté a zároveň dodat energii novému životu. Magický rituál který lze provést s posvěcenou svící, magickým olejem, rituálním pentagramem, fluidickým kondenzátorem a solí přináší do prostoru tvořivou solární energii, která může být pomyslnou kapkou štěstí k dosažení úspěchu. 

Rituál, který je navázán na tento magický balíček umožňuje napojení se na posvátnou sluneční úroveň našeho univerza. Bez přiměřené dávky slunečního svitu nic nevzejde.

Princip magického balíčku je, že klient sám provede rituál s vlastním záměrem.

 

Slunce je nejen dárcem světla a tepla, ale také životní síly a štěstí! Magický balíček úspěchu umožňuje posvěcení projektu, záměru, předmětu, podniku, či činnosti. 

 

 

 

Díky magickým ingrediencím a podrobnému návodu od čarodějnice klient získává mocný, efektivní a bezpečný magický nástroj, který mu může pomoci k dosažení individuálního záměru - přivolání štěstí do svého života, úspěchu při životních i studijních zkouškách, posvěcení činnosti, projektu, podnikání, hromadnému posvěcení talismanů a amuletů.

Vytvořením mocné atmosféry, která prozáří prostor a osoby lze kromě poženání také dosáhnout posílení ochranné aury

Výhody magického balíčku - Štěstí a úspěch

Velkou výhodou magického balíčku je, že klient působí přímo na svůj život a prostor, takže tím je zesílena účinnost rituálu.

Další výhodou je cena, magický balíček je výrazně levnější variantou než na zakázku provedený rituál zhotovený profesionálním čarodějem nebo čarodějnicí.

Případně balíček lze použít pro podpoření již provedených rituálů.

 

Co magický balíček obsahuje

Obsah balíčku je tvořen svíčkou reprezentující spirituální záměr, magickým olejem zhotoveným z posvěcených a posvátných surovin které se historicky používají k sakrálním prakitkám, savým papírem napuštěným kondenzátorem k zesílení účinnosti rituálu, posvěcenou solí a podkladovým pentagramem, které souží k bezproblémovému provedení rituálu. Žlutá je barvou slunce, světla, ochrany a energie. Provedení rituálu dodává energii našemu snažení a cíli. 

Svíčka – magická svíce v barvě záměru slouží k aktivaci klientova přání a navázání kontaktu s duchovním světem. Zapálení svíčky ve vhodnou chvíli je klíčovým magickým aktem, který tvoří hlavní část rituálu. (Podrobný návod je součástí magického balíčku)

Magický olej – jelikož se jedná o olej vyrobený dle čarodějného předpisu k posvátným rituálům, pomáhá rituál směřovat správným směrem. Zároveň magický olej posvěcuje předměty a impregnuje prostor k tomu, aby prosto byl prodchnut vtahově příznivou a láskyplnnou radostnou atmosférou.

Magický olej se používá ve všech třech fázích rituálu – před, v průběhu a po rituálu. Před rituálem magický olej slouží k sebe posvěcení a sebe přípravě pro transformační a očistný rituál. Při samotném rituálu je svíce pomazána olejem, čímž dochází ke zpečetění a upevnění záměru. Po rituálu je symbolicky olejem pomazán osobní prostor, aby posvěcení se vzahovalo nejen na osoby, ale také na majetek a věci v blízkosti. 

Podkladový pentagram a magická sůl – díky těmto pomůckám k provedení rituálu, klient nemusí být čarodějem, ani mít doma zhotovený magický oltář. Posvěcená magická sůl slouží očištění profánního prostoru a snadno připraví prostor k duchovním praktikám. Pentagram při rituálu slouží jako ochrana před negativními vlivy a pro harmonizaci magické fungování.

Savý papír v barvě záměru - nejedná se tolik o samotný papír, ale to, co v sobě koncentruje. Je napuštěn fluidickým kondenzátorem, tzn. magickým přípravkem, který k sobě poutá duchovní energie a síly. Použítim papíru při rituálu a následným jeho umístěním v místnosti, bude se postupně uvolňovat vaše přání do prostoru. Tento efekt zajišťuje trvalejší efekt magického záměru.

Návod k použití – jedná se o nejdůležitější část magické balíčku. Návod k použití je určený jen vám a může být individuálně sestaven dle speciálního záměru klienta. Obsahuje přesný postup k tomu, aby rituál proběhl v souladu s magickými principy a směřoval ke zdárnému výsledku.

Cena magického balíčku Štěstí a úspěch je 1.500 Kč vč. poštovného.


Máte-li zájem o zakoupení magického balíčku, neváhejte mě kontaktovat a ráda vám jej zašlu.

Vaše Svetava

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout