Rituální balíček - Nový vztah a partnerství

Všechny magické balíčky jsou vyrobeny ručně a sestaveny v souladu s magickými poznatky, aby bylo dosaženo maximálního magického efektu. Zakoupením magického balíčku získáváte originální magické ingredience a předměty, které jsou zhotoveny profesionální čarodějnicí.

 

K čemu magický balíček slouží

Magické balíčky připravené čarodějnicí pro klienta, aby provedl magický rituál ke své potřebě, jsou starodávnou a celosvětově rozšířenou praktikou, která se těší své popularitě od Itálie až po Haiti. 

černá magiePrincip magického balíčku je, že klient sám provede rituál s vlastním záměrem.

Díky magickým ingrediencím a podrobnému návodu od čarodějnice klient získává mocný, efektivní a bezpečný magický nástroj, který mu může pomoci k dosažení individuálního záměru – navázání nového vztahu, přivolání partnera a posílení vztahových vazeb.

U již navázaných vztahů je tento balíček vhodné užít k prohloubení a posunutí vztahu do vyšší úrovně.

Vytvořením láskyplné atmosféry, která posiluje vazbu mezi partnery je budována pevná půda pro vztahový rozvoj, např. společné bydlení, založení rodiny, plánování dítěte apod.

 

Jestliže více potřebujete, aby to ve funkčním, ale rutinním vztahu zajiskřilo a byla zesílena vášeň, sexuální přitažlivost, erotický náboj mezi partnery apod., využijte raději jiného rituálního balíčku - Magické kouzlo lásky

 

Velkou výhodou je, že klient působí přímo na svůj život a prostor, takže tím je zesílena účinnost rituálu.

Další výhodou je cena, magický balíček je výrazně levnější variantou než na zakázku provedený rituál zhotovený profesionálním čarodějem nebo čarodějnicí.

Případně balíček lze použít pro podpoření již provedených rituálů.

 

 

 

Co magický balíček obsahuje

Obsah balíčku je tvořen svíčkou reprezentující milostný záměr, magickým olejem zhotoveným ze surovin zasvěcených lásce a vztahové vášni, savým papírem napuštěným kondenzátorem k zesílení účinnosti rituálu, posvěcenou solí a podkladovým pentagramem, které souží k bezproblémovému provedení rituálu. Zelená je barvou planety Venuše a její moci, která ovlivňuje lásku, krásu, cit a partnerství ve spirituální rovině.

Svíčka – magická svíce v barvě záměru slouží k aktivaci klientova přání a navázání kontaktu s duchovním světem. Zapálení svíčky ve vhodnou chvíli je klíčovým magickým aktem, který tvoří hlavní část rituálu. (Podrobný návod je součástí magického balíčku)

Magický olej – jelikož se jedná o olej vyrobený dle čarodějného předpisu k rituálům milostným, vztahovým a sexuálním, pomáhá rituál směřovat správným směrem. Zároveň magický olej posvěcuje předměty a impregnuje prostor k tomu, aby prosto byl prodchnut vtahově příznivou a láskyplnnou radostnou atmosférou.

Magický olej se používá ve všech třech fázích rituálu – před, v průběhu a po rituálu. Před rituálem magický olej slouží k sebe posvěcení a sebe přípravě pro rituál lásky. Při samotném rituálu je svíce pomazána olejem, čímž dochází ke zpečetění a upevnění záměru. Po rituálu je symbolicky olejem pomazán osobní prostor, aby se v něm lásce, partnerství, citové vazbě a radosti ve vztahu přirozeně dařilo.  

Podkladový pentagram a magická sůl – díky těmto pomůckám k provedení rituálu, klient nemusí být čarodějem, ani mít doma zhotovený magický oltář. Posvěcená magická sůl slouží očištění profánního prostoru a snadno připraví prostor k duchovním praktikám. Pentagram při rituálu slouží jako ochrana před negativními vlivy a pro harmonizaci magické fungování.

Savý papír v barvě záměru - nejedná se tolik o samotný papír, ale to, co v sobě koncentruje. Je napuštěn fluidickým kondenzátorem, tzn. magickým přípravkem, který k sobě poutá duchovní energie a síly. Použítim papíru při rituálu a následným jeho umístěním v místnosti, bude se postupně uvolňovat vaše přání do prostoru. Tento efekt zajišťuje trvalejší efekt magického záměru.

Návod k použití – jedná se o nejdůležitější část magické balíčku. Návod k použití je určený jen Vám a může být individuálně sestaven dle speciálního záměru klienta. Obsahuje přesný postup k tomu, aby rituál proběhl v souladu s magickými principy a směřoval ke zdárnému výsledku.

Cena magického balíčku Nový vztah a partnerství je 1.500 Kč vč. poštovného.


Máte-li zájem o zakoupení magického balíčku, neváhejte mě kontaktovat a ráda vám jej zašlu.

Vaše Svetava

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout