Rituální balíček – Milostné kouzlo lásky

Všechny magické balíčky jsou vyrobeny ručně a sestaveny v souladu s magickými poznatky, aby bylo dosaženo maximálního magického efektu. Zakoupením magického balíčku získáváte originální magické ingredience a předměty, které jsou zhotoveny profesionální čarodějnicí.

 

K čemu magický balíček slouží

Magické balíčky připravené čarodějnicí pro klienta, aby provedl magický rituál ke své potřebě, jsou starodávnou a celosvětově rozšířenou praktikou, která se těší své popularitě od Itálie až po Haiti.

černá magiePrincip magického balíčku je takový, že klient sám provede rituál s vlastním záměrem.

Díky magickým ingrediencím a podrobnému návodu od čarodějnice klient získává mocný, efektivní a bezpečný magický nástroj, který mu může pomoci k dosažení individuálnímu záměru – lásky, vášně, sexu, posílení erotického náboje mezi partnery apod.

Velkou výhodou je, že klient působí přímo na svůj život a prostor, takže tím je zesílena účinnost rituálu.

Další výhodou je cena, magický balíček je výrazně levnější variantou než na zakázku provedený rituál zhotovený profesionálním čarodějem nebo čarodějnicí.

Případně balíček lze použít pro podpoření již provedených rituálů.

 

Jestliže více potřebujete, aby se vztahová vazba více upevnila, partnerství získalo pevnou půdu pod nohami, nebo přivolání nového vztahu, využijte raději jiného rituálního balíčku - Nový vzah a partnerství.

 

 

Co magický balíček obsahuje

Obsah balíčku je tvořen svíčkou reprezentující milostný záměr, magickým olejem zhotoveným ze surovin zasvěcených lásce a vztahové vášni, savým papírem napuštěným kondenzátorem k zesílení účinnosti rituálu, posvěcenou solí a podkladovým pentagramem, které souží k bezproblémovému provedení rituálu.

Svíčka – magická svíce v barvě záměru slouží k aktivaci klientova přání a navázání kontaktu s duchovním světem. Zapálení svíčky ve vhodnou chvíli je klíčovým magickým aktem, který tvoří hlavní část rituálu. (Podrobný návod je součástí magického balíčku)

Magický olej – jelikož se jedná o olej vyrobený dle čarodějného předpisu k rituálům milostným, vztahovým a sexuálním, pomáhá rituál směřovat správným směrem. Zároveň magický olej posvěcuje předměty a impregnuje prostor k tomu, aby prosto byl prodchnut milostnou a láskyplnou atmosférou.

Magický olej se používá ve všech třech fázích rituálu – před, v průběhu a po rituálu. Před rituálem magický olej slouží k sebe posvěcení a sebe přípravě pro rituál lásky. Při samotném rituálu je svíce pomazána olejem, čímž dochází ke zpečetění a upevnění záměru. Po rituálu je symbolicky olejem pomazán osobní prostor, aby se v něm lásce, milostným záměrům, vztahové vášni a přirozené sexualitě dařilo.  

Podkladový pentagram a magická sůl – díky těmto pomůckám k provedení rituálu, klient nemusí být čarodějem, ani mít doma zhotovený magický oltář. Posvěcená magická sůl slouží očištění profánního prostoru a snadno připraví prostor k duchovním praktikám. Pentagram při rituálu slouží jako ochrana před negativními vlivy a pro harmonizaci magické fungování.

Savý papír v barvě záměru - nejedná se tolik o samotný papír, ale to, co v sobě koncentruje. Je napuštěn fluidickým kondenzátorem, tzn. magickým přípravkem, který k sobě poutá duchovní energie a síly. Použítim papíru při rituálu a následným jeho umístěním v místnosti, bude se postupně uvolňovat vaše přání do prostoru. Tento efekt zajišťuje trvalejší efekt magického záměru.

Návod k použití – jedná se o nejdůležitější část magické balíčku. Návod k použití je určený jen Vám a může být individuálně sestaven dle speciálního záměru klienta. Obsahuje přesný postup k tomu, aby rituál proběhl v souladu s magickými principy a směřoval ke zdárnému výsledku.

Cena magického balíčku Milostné kouzlo lásky je 1.500 Kč vč. poštovného.


Máte-li zájem o zakoupení magického balíčku, neváhejte mě kontaktovat a ráda vám připravím a zašlu.

Vaše Svetava - čarodějnice a kartářka

svetavaDP@seznam.cz

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout