Vztahové léčení skrze tarot

Tarotové karty a vztahy? Jednoznačně ANO! 

Tarotové karty se používají jako nástroj pro nalezení rad a informací, na které hledáme odpovědi. K tomu, aby se vztah utvořil nebo uzdravil, je potřeba mu porozumět v širších souvislostech.

Zjištění příčin a nalezení řešení

Co se vlastně ve vztahu děje, co potížím předcházelo a jaká je perspektiva do budoucna, je nutným vhledem k tomu, aby mohla být učiněna vhodná opatření.

Největší pomocí výkladu karet je, že dokáže odhalit možné cesty a způsoby, jak vyřešit potíže a především udržet vztah v harmonii. 

Vztahová perspektiva

Výklad tarotu, ať již po telefonu, nebo osobně, je konzultace, během které vám je vysvětlena vztahová situace, ve které se právě nacházíte. Pomocí Tarotu vám pomohu pochopit, co se vlastně děje a také proč se to děje. Tarot velmi dobře a jednoduše ukáže řešení celé záležitosti, ale také může ukázat výhled vztahu do budoucna, tedy jistou vztahovou perspektivu.

Jaký je ten správný cíl?

Důležité pro tarotový výklad v oblasti vztahů je vědět, že kvalitu odpovědí určuje povaha otázek, které Tarotu pokládáte. Protože čím jsou otázky jasnější a jednoznačnější, tím budou přesnější odpovědi. Proto je dobré si promyslet oblasti, na které se chcete karet tázat. Na základě vámi sděleného tématu a svých zkušeností s kartami dokážu navrhnout zcela určité otázky směřující k nejlepším výsledkům, které tarotové karty mohou přinést.

Předcházení nebezpečím

Tarot odpoví na otázky vztahů jak partnerských, tak rodinných, případně i pracovních. „Vztahy jsou vztahy, a je jedno, kterých oblastí se týkají… Tarot prostě odpoví!“ Největším přínosem je, že karty často ukážou i možnosti vztahových “slepých skvrn”, což jsou vlastně různá zákoutí a úskalí, které ve vztahu „nevidíme“.

Díky výkladu karet můžeme být upozorněni na nebezpečí, která bychom mohli běžným pohledem přehlédnout.

 

V případě zájmu o výklad se na mě neváhejte obrátit.

Vaše Svetava

 

 

Datum a čas, kdy by se Vám výklad nejvíce hodil.
V nejbližší době budete kontaktováni s vhodnou nabídkou výkladu.

 

 

 

 

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Škola Magievěštěnímagické službykontaktyDuchovní pomoc - magie

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout