Kurzy věštění v Praze - Anima Noira

Věštění po staru

Sobota 26. ledna 13-17h, Praha
Vstupné 700 Kč

Pod slovem věštění si představíme kartářku, která vykládá z tarotových karet. Ty se však u nás rozšířily pořádně až v 90. letech!

Z čeho věštily naše báby a tety? Vykládalo se z obyčejných hracích karet, z moudrých knih nebo zíráním vody. Naši předkové znali také věštění z plamene a z vosku svíce.

Přijďte si vyzkoušet, jak se hádal osud vrháním kostek a ordálem z vody. Ukážeme si také základní výklad mariášových karet. Budeme hádat váš osud na nový rok a vše si budete moci vyzkoušet.

https://www.anima-noira.cz/vesteni-po-staru/


Jasnozřivé vize

Sobota 23. února 13-17h, Praha
Vstupné 700 Kč

Vizionářem sama sobě – Jak položit otázku a začít důvěřovat svému duchovnímu zraku? Naučím vás jednoduché cvičení, které spolehlivě ukáže, jestli vaše plánovaná aktivita je požehnaná nebo se touto cestou raději nemáte dávat.

Náhody a znamení – Slavný psycholog Carl Gustav Jung tyto příhody nazval “synchronicita.” Máte někdy pocit, že k vám okolní svět mluví a posílá vám znamení? Nepatříte proto hned do blázince.

Znamení příznivá a nepříznivá – Jaká znamení nejraději spatříme, když jde o lásku a co by nás mělo varovat o přítomnosti kleteb? Zkusíte vykládat některé neuvěřitelné náhody, které se lidem staly.

Výklad snů bez snáře – Pokud jste někdy zkoušeli vyložit sen podle snáře, nejspíš jste skončili zmatení. Není divu! Klíč k porozumění vlastním snům se skrývá jinde.

Jak vyvolat prorocký sen – Rituál “osvícení mysli” možná budete chtít někdy zkusit. Moje varianta pochází ze středoamerických tradic, ale podobné obřady praktikovaly kultury na celém světě.

Prorocká cesta – Závěrečná meditace vás vezme do alchemické věže, kde se tříbí mysl a vědomí. Podaří se vám přijmout napojení na moudrost svého duchovního zraku?

https://www.anima-noira.cz/seminar-jasnozrive-sny-a-vize/


Věštění z žolíků

Sobota 30. března 13-17h, Praha
Vstupné 700 Kč

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst červené a černé karty, které obrátily nejeden život hráče. Proč nechávali američtí vojáci na dobytých pozicích ve válce ve Vietnamu pikové eso? Vyslechnete málo známé legendy a pověry, které se tradují mezi hráči a které vychází ze skutečného věštění. Po tomto semináři už budete navždy umět s balíčkem karet víc, než zahrát si bridž nebo kanastu!

https://www.anima-noira.cz/seminar-vesteni-z-zolikovych-hracich-karet/

vaše ohlasyKurzyčlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyVztahové léčenívěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím