Jak mi může magie pomoct

"Magie je esem v rukávu, toho kdo na ni věří. Většinou nemá smysl hledat alternativní řešení skrze magii, když v to nevěříme. Nemusíme být magikem, nebo magičkou, když chceme využít magické pomoci."

Co je to magie

Magie je pojem natolik obecný, že je velmi těžké popsat vše, co zahrnuje. Když uchopíme 4 magické pravdy – odvážit se, vědět, chtít a mlčet, tak nám dokážou poodhalit práci se skrytými silami, od nichž nás odtrhl modernismus, slepá víra ve vědu a techniku. Tyto magické pravdy jsou zde volně reprodukovány pro zájemce o magii...

Odvážit se

Značí to, že se vůbec odvážíme pracovat s magií a duchovnem, mnoho lidí ze strachu nebo z pokory se magii vyhýbá jako čert kříži, aniž by viděli možnosti a mnoho dobrého, v čem by jim magické působení pomohlo.

Magie, jako vše, má dvě strany mince. To je bez diskuze. Je to práce s energií a silami, které můžeme použít k ochraně, léčení, zlepšení naší finanční situace, pro naklonění přízně osudu, zvýšení úspěchu v jakékoliv oblasti, nebo pomoci někomu, kdo pomoc potřebuje. Hlavně, život s magií je mnohdy pohodlnější, než bez ní, když jdeme hlavou proti zdi.

Z toho druhého pohledu, který má většina lidí zafixována v hlavě, za což se zasloužila především katolická církev, je zneužívání magie k negativním účelům. Mnohdy, jsem sám překvapen, kolik „chudáků“ sáhne k temné magii, jenom pro to, aby se někomu pomstila, nebo si přitáhla násilím lásku. Magie jde s dobou! Tyto věci se dějí v naší době a středověké černomagické operace, typu „aby kráva nedojila“, jsou už jen minulostí. Místo toho zhrzená partnerka bude probodávat voskové figurky, aby ublížila partnerovi, který ji opustil…

Proto nás různé církve odpuzují od magie, jako takové a neuvědomují si, že většina pobožností je jen dalším způsobem užití magie ve světě.

Vědět

Vědět přináleží člověku, který s magií pracuje. Sebevětší talent bez vědomostí, je úplně k ničemu. Dle mého názoru, je lepší využít služeb člověka, který s magií má co dočinění, než se sami pouštět do něčeho, bez předchozího duchovního vývoje a znalostí.

Návodů na různé magické rituály a zázraky, je všude spousta, ale ne všechny jsou napsané bez chyb a nelze použít něčeho, aniž bychom nerozvířili vody někde jinde. Proto je lepší dosáhnout magických výsledků skrze někoho, kdo ví, co dělá. I v minulosti lidé utíkali k šamanovi s prosbou, protože je to snazší, než se stát šamanem.

Chtít

Chtít je velmi zásadní pro užívání magie. Každý magický úkon je nejlepší zvážit, popřemýšlet nad jeho následkem i nad tím, proč to, či ono chceme.

Naše přání jsou mocná, a neměli by být zmítány našimi afekty, skrytými pudy a momentálními nápady.  Ale když se rozhodneme, co chceme a bude to v souladu s naší Vůlí, tak nám nebude již nic stát v cestě k uskutečnění.

Mlčet

Pojetí této pravdy je vykládáno různě, dle některých by umění magie mělo být skryto před veřejností, aby se zabránilo profanaci. Nemyslím si, že by magie měla být určena pouze vyvoleným.

Sdílím názor několika kapacit magického a okultního hnutí, jako je František Bardon, Jan Kefer, nebo Eliphas Levi. Mistr přijde, když je adept připraven. A magické vědy zůstanou skryty pro někoho, kdo jim nemůže porozumět.  

Mlčení je jeden z nejmocnějších způsobů, jak něčeho dosáhnout. Proto apeluji na každého, kdo chce skrze magii něco získat, ať to nesděluje zlým jazykům a hlupákům, protože každá negativní emoce dokáže rozbít náš záměr.

I když se rozhodnete využít služeb člověka, který pracuje s magií, důkladně zvažte, komu se s tím chcete svěřit.

Za profanací magie se zasloužili různí kejklíři a šarlatáni, díky kterým je veřejnost skeptická vůči magickým vědám. Na to berme zřetel.  

Závěrem

Magie je přirozená, byla zde od nepaměti, nebojte se využít její síly k Vašemu prospěchu. Jen mějte na paměti, že ne každý rozumí všemu a že je lepší využít služeb odborníka, který se zaručí za hladký průběh provedení a s případnými problémy se dokáže vypořádat. 

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím