O mně

Jmenuji se Radek Ráček, jsem majitelem a provozovatelem dvou magických stránek - Duchovní pomoci a 1reiki.cz, mimo jiné studuji vysokou školu a vedu duchovní semináře. Tento web je prezentací mých služeb a dovedností, skrze které chci pomáhat druhým.

Co mě přivedlo k duchovnu

Odmala mě přitahovaly duchovní věci a především okultismus, ale hlavním spouštěčem byla nemoc, která mi změnila život. Asi před deseti lety jsem prodělal vážný zánět mozkových blan, na který jsem málem umřel. Když se na to dívám zpětně, vidím to jako impuls, který mě přivedl na cestu, po které jdu. Můj aktivní zájem o duchovní nauky, magii a věštění trvá asi deset let. Od svých osmnácti let se magické práci, léčitelství, věštění a duchovním konzultacím oficiálně věnuji na profesionální úrovni.

Jakým způsobem pracuji

Nemůžu říct, že bych se věnoval pouze a striktně jednomu směru. Myslím si, že to ani není dost možné, když si uvědomíme vzájemnou propojenost duchovních systémů.

Nejvíce se přikláním k tradičnímu hermetismu a západní magické tradici. Dalším směrem, který preferuji a který začíná být v poslední době dost populární, je návrat ke staré slovanské a germánské tradici, respektive využívání toho, co je v této zemi doma a co tady má hluboké kořeny.  Sice to někomu může připadat nesmyslné a nemožné, ale považuji se za křesťana, takže se nebráním využívání "křesťanské magie" a síly křesťanského egregora.

Abych to tedy shrnul, pracuji s tím, co je nejlepší pro daný problém.

Věštění provozuji skrze práci s tarotem, různými vykládacími kartami, runami, kyvadlem a především se nechávám vést intuicí. Mezi mou specializaci patří práce s kartami Ivy Hüttnerové, ke kterým jsem vypracoval podrobnou příručku. Jako jeden z mála v ČR vedu kurzy vykládání s těmito kartami a do budoucna plánuji vydat knihu s touto tématikou. Další mojí oblíbenou divinační technikou jsou tarotové karty, se kterými nejčastěji dělám výklady a vedu o nich kurzy.

Léčitelské práce provádím většinou skrze energii Reiki, což je japonské léčitelské umění. V tomto směru jsem roku 2012 dosáhl mistrovského stupně. Je to nenásilná cesta duchovní pomoci a také způsob léčení, který lze provádět na dálku. Samozřejmě se při léčení nevyhýbám ani práci s živlovou magií atd., záleží jen na případu a ideální metodě pro klienta.

Proč si beru peníze za duchovní práci

Na tuto velmi diskutovanou otázku mohu odpovědět velmi jasně. Duchovní práce je služba jako každá jiná, vynakládám svoji energii, čas, pomůcky, know-how a zkušenosti. 

Na práci automechanika není vůbec nic podivného, a když si za svou práci vezme peníze, tak je to naprosto v pořádku. Jelikož práce na duchovní úrovni je úplně normální prací, nevidím důvod, proč by si magikové, věštci a léčitelé neměli za svoji práci brát finanční ohodnocení. Především si uvědomuji, že peníze jsou druh energie. Kdo energii vydává, ten ji musí i přijímat.

K tomu, abych mohl poskytovat kvalitní služby a nemusel se rozptylovat jinými činnostmi, chci za své služby ohodnocení.

Proč duchovní pomoc 

Mým cílem u tohoto projektu je vytvořit, duchovní centrum, které bude poskytovat komplexní duchovní služby, jež budou lidem pomáhat v širokých odvětvích a různých úrovních pomoci. Magie, léčitelství a Věštění jsou celek duchovní pomoci, kvůli které mě v minulosti lidé nejvíce vyhledávali. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl nabídnout své služby i široké veřejnosti.

Spokojenost klientů

Spokojenost klientů s mými službami naleznete ve složce VAŠE OHLASY

 

 

                                                                                                    

 

 

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím