Využití magie - magická pomoc

Vše jde vyřešit, ne vždy "normálně".

Zastávám názor, že vše jde vyřešit, ale ne vždy „normální cestou“. Věci, které se ukotvili v duchovním světě, těžko překonáte pouze svojí rutinní činností. K přepsání vývoje událostí, rozbití nefunkčních vzorců, které se neustále opakují, již těžko přistupovat s dávkou „normálního chování“ a „zdravým rozumem“.

Vztahové problémy, opakované chyby ve finanční oblasti, zdravotní potíže s podivnými příznaky apd. to vše lze změnit.

Jak změnit pomocí magie současnou situaci

Když nejsme schopni běžnými postupy a technikami něco změnit, zlepšit svůj stav, překonat zkoušky apd., tak v tuto chvíli by mělo přicházet na řadu duchovní působení. Práci s duchovnem by měl vykonávat někdo, kdo daným věcem rozumí a má praktické zkušenosti.

Většinou vlastní práce na duchovních problémech ze strany laiku, nemá kloudného výsledku. Jako vše vyžaduje znalosti, vnitřní sílu a vybudované vyšší smysly pro usměrnění energie.

Jak fungují magické služby

Každý jev má svoji příčinu a každá akce vyvolává svou reakci. Někomu může připadat nesmyslné, aby dospělý člověk pálil byliny, s magickou hůlkou v ruce a mečem u pasu kreslil do vzduchu speciální obrazce a symboly a při tom s kamenným výrazem ve tváři odříkával formule a specifikoval svůj záměr...Když tato činnost dokáže napáchat specifické změny, dát věci do pohybu, už to není tak bizarní. Prostě je to funkční!

Každý obor má své metody a techniky, sice jim nemusíme rozumět, ale když fungují a vidíme výsledek, tak proč jich nevyužít?

Nabídka magických služeb

Když mě budete kontaktovat s daným požadavkem, společně ho zanalyzujeme a navrhnu Vám možné řešení. Většinou Vám nabídnu více alternativ, ze kterých si můžete vybrat.

Cena mých služeb

Za duchovní práci si účtuji samozřejmě peníze, jako za každou jinou práci, kterou někdo vykonává. Cena se odvíjí od náročnosti rituálu, časového vytížení a nákladů na pomůcky. Obvykle si při standartním magické úkonu účtuji 3000 Kč. V této ceně je zahrnut samozřejmě rituál, ale také konzultace ohledně magického působení, která zahrnuje různé výklady karet, energetizování záměru či bezplatné zopakování rituálu.

Často mi lidé píšou, že to byla vhodná investice, která jim usnadnila život a pomohla v těžkých chvílích.

Nebojte se zeptat, leckdy sebemenší duchovní ovlivnění, dokáže překroutit Vaše problémy a pomoci Vám. KONTAKTY

 

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím