Vaše ohlasy

MAGICKÉ SLUŽBY 

Měla jsem problémy ve všem. Nevěděla jsem co dál. Navštívila jsem pana Ráčka a problémy už nemám. :) A to už po 3 hodinách návštěvy začínaly mé starosti pomalu mizet. Momentálně, cca po měsíci od návštěvy se cítím skvěle, nemám deprese, věnuji se synovi, buduji znovu svoji karieru, mám skvělý vztah s partnerem a celkem jsem šťastná!

Před měsícem by mě ani ve snu nenapadlo, že se věci takhle obrátí v mém životě... Pokud chcete být šťastní a vidět svět v úplně jiných barvách, určitě doporučuji Radka Ráčka! Žádný psycholog, ani doktor k takovému stavu člověka nepřivede!

Děkuji Vám moc, Radku.

NR

VÝKLAD KARET S.O.S.

Myslím, že jste to trefil na 100 %. Nic víc k tomu nepotřebuji vědět. Ještě jednou děkuji!

Petr

DUCHOVNÍ KONZULTACE

Milý Radku,

děkuji za Váš mail a za čas, který jste mi věnoval. Mile jste mě překvapil svým racionálně duchovním přístupem, nezištností (částka za vaše služby je nízká, navíc jste čas přetáhl), z  Vašeho hlasu, který má mimochodem moc příjemné zabarvení, je cítit pevnost a jistota, což je v kontrastu s Vaším věkem. 

Moc, opravdu od srdce Vám děkuju a přeju Vám vše dobré.
 
DJM
 

PÍSEMNÝ VÝKLAD KARET

Děkuji moc. To opět sedí úplně dokonale!

N.

 

VÝKLAD KARET

Milý Radku,
 
obrátila jsem se na Vás, abych se lépe zorientovala ve své složité životní situaci a případně  nalezla možná řešení. Musím říci, že Váš přístup předčil veškerá má očekávání. V první řadě, již Vaše ochota pomoci co nejrychleji,  bez zbytečných průtahů mě mile překvapila. Samotný výklad pak byl velmi  trefný a potvrdil mnohé mé intuice. Ale to co mě přesvědčilo o Vaší práci  nejvíce, byla Vaše maximální ochota a snaha spolu se mnou nalézt řešení. Moc mi pomohlo, že jste iniciativně navrhoval jak bychom se na problém mohli podívat, na co ještě bychom se karet mohli zeptat, abychom společně našli cestu. Vím jistě, že až se budu opět potřebovat zorientovat a nebudu vědět jak dál, obrátím se na Vás.


Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaši práci.
 
Dana T. 

MAGICKÉ SLUŽBY

 

Radku, ten, kdo si čte reakce a ohlasy na Vašich stránkách s největší pravděpodobností hledá pomoc a váhá, jestli se na Vás obrátit.

Po roce spolupráce s Vámi bych chtěla takovému člověku vzkázat jen jedno: už neváhejte a kontakujte! Co mne k tomu vede ?

Před rokem jsem řešila vyhrocení osobní, trochu více komplikované a vleklé situace. Byla jsem vyčerpaná,nešťastná a bezradná. Obrátila jsem se na Vás a doufala jako většina lidí v zázrak a vyřešní všech nepříjemností. S odstupem roku mohu bez přehánění říci, že se tak stalo.

Setkání s Vámi považuji ve svém životě za to nejlepší, co mne v danou chvíli mohlo potkat. Bylo a je to setkání s někým, kdo nejprve pečlivě vyslechne problém, následně vyloží karty a nastíní možné cesty, jejich výhody a nevýhody, vývoj situace i časový odhad. S někým, kdo se zajímá průběžně a velice aktivně po celou dobu o to, jak se věštba plní a v případě  komplikace znovu vyloží karty, poradí, nebo doporučí a provede rituál, který se v mém případě nakonec ukázal nezbytností, která vše posunula a vyřešila tak, že dnes mohu říci, že jak jste před rokem v prvním výkladu řekl, tak se i stalo.

Nikdy předtím jsem s podobným nasazením, zájmem, empatií a snahou pomoci druhému člověku nesetkala. Děkuji, že jste byl v těžkých chvílích oporou a věřím, že budeme v kontaktu i do budoucna.

Zuzana

KURZ TAROTU

Chtěla bych poděkovat Radkovi za spolupráci a dokonale připravený a hladký průběh kurzu. Absolvováním tohoto kurzu jsem získala náhled na svůj život.

Moje rozhodnutí bylo správné a rozhodně nelituji.

Jitka

VÝKLAD KARET

Ještě jednou tedy za vše děkuji, hlavně za tu neuvěřitelnou rychlost a ochotu, lidskost a snahu pomoci. Vážím si toho. Mějte se pěkně!

Jana

VÝKLAD KARET A DUCHOVNÍ KONZULTACE

Po dlouhy uvaze jsem se skontaktovala s Radkem a musim rict ze jeho vyklad z karet mne nakopl dal do zivota.Nejen ze ma prijemny hlas a je dobry posluchac ale poradil mi co bych měela pro udrzeni manzelstvi udelat.A proc mu verim? Nase manzelstvi a rozdili v povahach dokazal presne opsat tak, jak to opravdu je a jak to u nas funguje.Kdyby nebylo Radka nase kratke manzelstvi by urcite skoncilo.Ted se budu ridit Radkovou radou a verim ze se vse na dobre obrati.Radek mi dal pozitivni energii a ja mam z toho opravdu prijemny pocit.Urcite se budu v budoucnosti obracet jen na neho.   

Olga

VÝKLAD KARET

Ještě jednou dobrý den Radku,
nedá mi to a musím reagovat na Váš výklad. Je naprosto neuvěřitelné, jak jste všechno přesně popsal, je to zatím úplně nejlepší výklad, jaký jsem kdy dostala
*

 

VÝKLAD KARET, DUCHOVNÍ KONZULTACE

Radek mi pomohl při různých příležitostech vidět jasněji a rozhodovát se na základě toho co doporucuji karty.Vážím si velmi Radkovou schopnost vnést řád do mých myšlenek a otázek a jeho schopnost formulovat jednoduché otázky ze složitého kontextu.
 
Radek má bystrou mysl , která ví, jak spojit esoterické prostředky s racionální analýzy. Jeho důvěra v to, co vidí v kartách prosazuje, a já nepochybuji o tom co vidi a radi. 
 
Děkuji mu za pomoc v krizových životních situacích a ze vždy je k dispozici v krátké době.
 
Renata

VÝKLAD KARET

Mockrát děkuji! Vy umíte tak dobře vykládat.

To je prostě dar od boha.

Přeji krásný den a určitě se zase ozvu!

H.Š.

VÝKLAD KARET S.O.S.

Pane Radku, děkuji za výklad, jste úžasný člověk. Snad do budoucna udělám dobré rozhodnutí a moje cesta povede správným směrem. Určitě se na Vás ráda zase obrátím, když bude potřeba. 

K.

MAGICKÉ SLUŽBY

Milý pane Radku,

chtěla bych vyjádřit z celého srdce poděkování  za Vaši pomoc. 
Ocitla jsem ve velmi těžké životní situaci a ačkoli se nepovažuji za slabocha, bylo to opravdu nad mé síly. Velice děkuji za Váš laskavý a naprosto profesionální přístup a Vaši pomoc. Byl jste mi velkou oporou ve chvílích, kdy jsem byla naprosto na dně a Vaše rady, naprosto perfektně provedené výklady, magické služby  i Vaše lidskost, mě vrátily zpět do života. 
Situaci, která vypadala beznadějně jste mi pomohl zvrátit a já jsem znovu šťastná a silnější, než před tím.
Velice si Vás vážím a děkuji. Přeji Vám hodně dalších úspěchů a štěstí v životě. Ráda Vás doporučím všem, kteří potřebují pomoc.
Děkuji.
 
Marie K.

 

KURZ: PRÁCE S KYVADLEM

Práce s kyvadlem mě již delší dobu velice zajímala. Opravdu velice dlouho jsem chtěl k tomuto tématu alespoň o něco více přičichnout, a pokud možno dostat rady a vědomosti od někoho, kdo s tím má nějaké zkušenosti. Dnes jsem skutečně rád za to, že jsem narazil zrovna na Vaše stránky, a že jsem měl možnost mít tak dobrého učitele. Děkuji za ochotu, trpělivost, a perfektní vysvětlení. Tento kurz práce s kyvadlem bych skutečně všem vřele doporučil.

Petr K.

VÝKLAD KARET S.O.S.

Dobrý den, pane Ráček,
mockrát děkuji za výklad. Napsal jste to jasně a výstižně. Pokusím se Vašimi radami ohledně změn zařídit. Děkuji

L.H.

VÝKLAD KARET PŘES SKYPE

Vážený pane Radku,
dnes poprvé jsem měla od Vás výklad karet po skypu, jsem velice s Vámi spokojena, jste moc příjemný, milý a velice ochotný. 

Váš výklad byl do detailu příjemně  vysvětlen, karty mě doslova vystihly i mé problémy, za které Vám moc děkuji že jste mi je pomohl díky kartám poodhalit a dále jste mi poradil jak snimi bojovat dál. Nadále se těším na Vaši spolupráci se mnou, a přeji Vám mnoho dalších pracovních a životních ůspěchů ! Kdyby bylo více takových lidí jako jste vy.

Těším se na příští spolupráci.
 
B.L.

KURZ: Vykládání s Tarotovými kartami

Přihlásila jsem se k Radkovi na kurz TAROTU a jsem velmi spokojená. Naučila jsem se významy karet, jejich propojenost, výklady, jak přistupovat ke klientům atd. Kurz byl pro mě velkým přínosem a Radka jako lektora mohu jen doporučit. Děkuji moc.

A.T.

 

OSOBNÍ VÝKLAD KARET

S Radkem se známe ze školy, avšak nic moc o mém osobním životě nevěděl. Já a karty nikdy nešly nijak dohromady, ale jednou takhle na kávě jsme si ještě s kamarádkami nechaly od Rádi vyložit karty. Můžu říct, že jsme jen koulely očima, jakým způsobem nám vyložil přítomnost, čímž nás také přesvědčil o své profesionalitě, a o budoucnosti můžu mluvit později. Nicméně, Radka Ráčka můžu všem velice vřele doporučit. Velice příjemné vystupování, uvolněná atmosféra a celkový dojem a snad i výsledek úžasný. Jen tak dál:)

Kristýna L. 

VÝKLAD KARET PŘES SKYPE

Moc Vám tímto děkuji, Dovoluji si napsat pár řádků. 

Výklad byl plynulý a srozumitelný ...s velmi citlivým a diskrétním přístupem.
 
Pan Radek se dokáže skrze karty naprosto vcítit do osob a situací, na které je výklad provedený...což je krasné a užasné......
je otevřený pro řešení problémů a hledání východiska či schudné cesty..A nabídne vhodné řešení, popřípadě vhodnou následující otázku...vše co bylo ohledně mé situace vyloženo, se shoduje.
 
Velice mi to pomohlo porozumět dané situaci...a mé další cestě životem......
Ještě jednou moc moc děkuji pane Radku.....ať se Vám daří ve vaší práci a mnoho spokojených lidiček, co potřebuji  nebo budou potřebovat pomoc........
 
M.

KURZ: PRÁCE S KYVADLEM

Chtěla bych poděkovat za kurz PRÁCE S KYVADLEM. Jsem velmi spokojená jak s obsahem kurzu, stylem výuky, tak také s přístupem a ochotou lektora. Kurz mě obohatil o další znalosti i dovednosti a posunul mě o kus dál. Mohu jen doporučit. Děkuji Radku a přeji Ti spoustu dalších úspěchů.

A.T.

 

MAGICKÉ SLUŽBY - Magie lásky

Dobrý večer pane Radku, jak se vám daří? Předně bych vám chtěla moc poděkovat, protože u nás je vše v pořádku, je to snad lepší než dřív...

M.H.

 

KURZ VYKLÁDÁNÍ KARET

Absolvovala jsem kurz vykládání karet Ivy Hüttnerové u pana Ráčka a můžu říct, že  jsem byla velice spokojená. Kurz byl velice srozumitelný a navíc mi byly zodpovězeny veškeré dotazy, na které jsem se zeptala. Velice dobře se mi s ním spolupracovalo, mohu jen doporučit.

Monika R.

 

VÝKLAD KARET

"Absolvovala jsem již v minulosti výklad karet u jiný kartářky, ale vůbec se to nedá srovnat,  pan Radek mě překvapil svým vstřícným přístupem, ochotou a snahou hledat řešení, kde by to jiní již vzdali. Velmi mi pomohl. Děkuji"

J.Š.

21 DENNÍ LÉČENÍ a VÝKLAD KARET

"... po určité době jsem cítila zásadní psychické důsledky,  zklidnění a následně i určitě zlepšení celkového stavu. Dnes se cítím po závěrečné terapii dobře. Děkuji"

 JB

 

PÍSEMNÝ VÝKLAD KARET

Chtěla bych vám moc poděkovat za váš výklad, který sedí. Jste moc ochotný a sympatický človíček. Po výkladu se mi tak nějak ulevilo, pomohlo mi to.. Tak už jen aby to všechno dobře dopadlo.Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já :-) Ještě jednou moc děkuji,určitě se ještě ozvu.

B.

 

VÝKLAD KARET

"Párkrát jsem si nechávala karty vykládat a Váš způsob výkladu se mi zdá nejsympatičtější. Líbí se mi Váš přátelský a obětavý přístup. Mnoho kartářek by se od Vás mělo učit."

L. D.

MAGICKÉ SLUŽBY, TAROTOVÉ VÝKLADY, LÉČENÍ

"Radek vždy zachrání jakoukoliv situaci, vyslechne, poradí, na všechno zná fígly a čáry. Pod jeho vedením jsem absolvovala celodenní kurz Reiki a v jeho podání to byl kurz více než vyčerpávající - plný infoormací, ale i praxe.

Pravidelně si nechávám od Radka vyložit karty na všednodenní nesnáze a výklady vychází téměř do puntíku.

Co se týká čarodějných služeb, kterých jsem využila, měla jsem od Radka začarované auto a musím říct, že mi to párkrát zachránilo život. Situace, kdy se řítíte přímo na auto v protisměru a zázrakem nenabouráte jsou prostě nevysvětlitelné.

Vřele doporučuji využít cokoliv z jeho nabídky a můžu se zaručit za kvalitu jeho služeb."

Bára

VÝKLAD KARET

"Dobrý večer,moc děkuji za výklady.Jsem moc ráda,že jsem vás poznala.Vaše odpovědi se mi moc líbí.Jsou stručné,přesné a sedí.A jste strašně moc ochotný,je vidět,že to opravdu neděláte pro peníze.Přeji vám ,ať jste stále stejný,a ať se vám ve všem daří."

Iveta

 

DUCHOVNÍ KONZULTACE A VÝKLAD KARET

Musím se s Vámi podělit o čerstvý zážitek v mé rodině. Nikdy jsem moc nevěřila ve výklad karet, ale každý kdo se ocitl v těžké životní situaci ví, jaké to je čekat, co bude dál.... "bude žít, nebo ne?!". Obrátila jsem se na p. Ráčka s prosbou o výklad karet. Pan Ráček mi velice ochotně a rychle vyhověl a musím s radostí říci, že vše dopadlo tak jak to karty řekly - "stane se malý zázrak" a ten zázrak se opravdu stal. Prognózy lékařů vůbec nezněly dobře, slyšet je říkat " připravte se na nejhorší", jsme odmítli poslouchat a věřili jsme v zázrak, který se opravdu po delší době stal!!!! 

Touto cestou ještě jednou děkuji p. Ráčkovi za naději a víru, které jsme se v těžké chvíli drželi a moc nám pomohla!!!
Věřte tomu, že zázraky se dějí.  Já už tomu věřím....

Šimonová Romana, Přelouč

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím