KYVADLO: Otázky typu ANO - NE

Práce s kyvadlem se může zdát banální nebo velmi jednoduchá, samozřejmě že tomu tak je, jen se to musí umět.

 

Jestliže hledáte odpovědi na Vaše otázky a chcete znát odpověď ve formě ANO, nebo NE, využijte služeb kyvadla. Kyvadlo Vám velmi rychle odpoví a pomůže Vám ujistit se v různých věcech a záležitostech. 

Otázky, na které Vám kyvadlo může odpovědět

Níže naleznete příklady otázek, na které se můžete zeptat kyvadla. Samozřejmě si můžete zvolit jakoukoliv otázku, dle Vašeho uvážení.

LÁSKA - VZTAHY OBECNÉ DOTAZY PRÁCE - PENÍZE ZDRAVÍ
Je mi manžel nevěrný?  Prodám do tří měsíců auto? Budu do roka povýšen? Pomůže mi tato léčba?
Vezmeme se? Byla bych spokojená s pračkou této značky? Když požádám o zvýšení mzdy, bude mi přidáno? Dokážu se této choroby zbavit?
Miluje mě? Když si koupím psa, dokážu se o něj postarat? Bude se mi v této práci líbit? Pomůže mi tato operace?
Budeme mít spolu děti? Když si vezmu hypotéku, dokážu ji splatit? Budou problémy na pracovišti trvat i do budoucna? Je tento lékař pro mě vhodný?
Najdu si do tří měsíců partnera? Když pojedu na dovolenou do Itálie, bude se mi tam líbit? Najdu si novou práci do tří měsíců? Jaký bude výsledek vyšetření?
Dozví se partner o mojí nevěře? Když se přestěhuji do zahraničí, bude to pro mě lepší? Když začnu podnikat, dokážu se uživit? Uzdravím se do měsíce?

Jakým způsobem Vám kyvadlo odpoví

Skrze napojení se na Vaše nevědomí, nebo na vyšší bytosti můžete dostat odpovědi na otázky, které se týkají věcí minulých, přítomných i budoucích. Díky jemným pohybům v prstech, které musí být nevědomé, rozhýbáme kyvadlo a dle směru jakým se kýve, dokážeme vyčíst zda se jedná o kladnou nebo zápornou odpověď. Nejdůležitější je být v myšlenkové neutralitě a uzavřený vůči cizím vlivům. Více o podstatě práce s kyvadlem naleznete v dalším odstavci.

Proč využít mých služeb

Kyvadlo si můžete zhotovit doma - z korálků, přívěsku, olůvka apd. Ale ta komunikace není pouze o samotném kyvadle, to je jen nástroj. Přirovnal bych to ke kuchyňskému noži, který Vám pomůže uvařit večeři, ale sám od sebe neudělá vůbec nic, je to jen o Vás, jak umíte vařit.

Stejné to je i s prací s kyvadlem, nejdůležitější je dostat se do klidu a nepodsouvat své doměnky nebo přání do svých prstů. Dalším důležitým aspektem je zabránění cizím vlivům a napojit se na kolektivní nevědomí. Když se Vám to nepodaří, tak nějaké informace třeba dostanete, ale napojíte se na jiný zdroj (třeba na nějakou astrální larvu, či jinou entitu, která Vám může podsouvat klamné informace), který Vás může manipulovat.

Proto je potřeba pracovat v nějakém očištěném prostoru a mít silnou vůli, abyste se napojili tam, kam chcete. Abyste mohli dostat pravdivé informace skrze kyvadlo, je vhodné mít za sebou nějaký mentální trénink a alespoň základní magickou průpravu. 

Cena 1 otázky na kyvadlo je 100 Kč 

 

 

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím