Výklad karet S.O.S.

Rychlé, stručné, věcné odpovědi - to je výklad karet S.O.S.

Charakteristika služby

Tato služba je vhodná pro toho, kdo se momentálně nachází v komplikované situaci a hledá rychlou odpověď na svoji naléhavou otázku. Tento výklad je rychlý, flexibilní, věcný a nepříliš podrobný.

Jestliže máte zájem o podrobný výklad na více otázek využijte Výklad karet mluvenou formou.

Položená otázka může být jakéhokoliv typu, v případě otázek ANO x NE očekávejte odpověď od kyvadla, které se pro dotazy podobného typu hodí lépe.

 

Forma výkladu S.O.S.

1.) Vyplníte formulář pod článkem a do poznámek napíšete otázku. Na Váš uvedený email vám nejpozději do 21 hodin dorazí výklad

1.) Na email RADEK@duchovnipomoc.cz mi napíšete svoji otázku, na kterou se chcete zeptat, nebo dotaz, ze kterým si nevíte rady. Maximálně do 24 hodin obdržíte odpověď.

2.) Na můj osobní mobil: 774 215 755 mi zašlete sms s Vaší otázkou ppř. mail, na který Vás mám kontaktovat. Maximálně do 24 hodin obdržíte odpověď - buď telefonicky, mailem, nebo přes sms. 

 

Platba

Jelikož věřím ve slušnost naprosté většiny lidí, nepožaduji zaslat platbu předem, ale zaplatíte ji až po obdržení odpovědi. Platbu můžete uhradit na bankovní účet, osobně, nebo složenkou.

Cena výkladu S.O.S. je 100 Kč

 


Objednávka výkladu karet

 

Datum a čas, kdy by se Vám výklad nejvíce hodil.
V nejbližší době budete kontaktováni s vhodnou nabídkou výkladu.

 

 

 

vaše ohlasyKurzyškola magiečlánky o magii
Duchovní pomockontaktmagické službyvěštecké služby
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím